نیازچی
نیازچی

حتما توجه داشته باشید که صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با قبول مشارکت با شرکت شبکه گستر پیشگامان فردا و تایید پخش تبلیغات نیازچی در رسانه ملی (رادیو و تلویزیون) علاوه بر اعتمادسازی و ایجاد فضایی امن، ضامن بازدید میلیون ها نفر از این وبسایت می باشد و متعاقبا، همه آگهی های ثبت شده شما در این سایت پرطرفدار و جذاب، با کمترین هزینه و یا به صورت رایگان میلیون ها بار توسط کاربران جذب شده از بینندگان تلویزیونی بازدید خواهد شد و بازخوردی بسیار بالا خواهد داشت.

با توجه به اینکه تمامی کاربران اعم از آگهی دهنده ها و خریداران بعد از ثبت نام در نیازچی، احراز هویت خود را تکمیل می کنند، پس با خیالی آسوده اقدام به ثبت آگهی های اجاره، معاوضه، خرید و فروش اجناس نو و دست دوم، استخدام و کاریابی و تبلیغ خدمات و کسب و کار خود نمایید و در نتیجه، بیش از هر زمان دیگری به کسب و کارتان رونق ببخشید.

پلن کاربران فعال

40,000تومان 30 روز
اگر تعداد 5 آگهی ثبت و منتشر شده در نیازچی دارید، برای انتشار آگهی های بیشتر می‌بایست یکی از پلن‌های ثبت آگهی را خریداری نمایید. شما با خرید این پلن، یکی از کاربران فعال نیازچی محسوب می‌شوید؛ پس می‌توانید در مدت زمان 30 روز، تعداد 10 آگهی ثبت کنید و بدون پرداخت هزینه بابت هر آگهی، تمامی آگهی‌های شما در تمامی دسته‌بندی‌ها تایید و منتشر خواهد شد. قابل ذکر است که تمامی آگهی‌های موجود در این پلن مادام العمر می‌باشند و تا زمانی که آگهی خود را حذف نکنید، بر روی سایت باقی می‌ماند.
صفحه پروفایل نمایش اطلاعات تماس ثبت آگهی تعداد آگهی: 10 آگهی

پلن کاربران وفادار

85,000تومان 30 روز
اگر تعداد 5 آگهی ثبت و منتشر شده در نیازچی دارید، برای انتشار آگهی های بیشتر می‌بایست یکی از پلن‌های ثبت آگهی را خریداری نمایید. شما با خرید این پلن، یکی از کاربران وفادار نیازچی محسوب می‌شوید؛ پس می‌توانید در مدت زمان 30 روز، تعداد 30 آگهی ثبت کنید و بدون پرداخت هزینه بابت هر آگهی، تمامی آگهی‌های شما در تمامی دسته‌بندی‌ها تایید و منتشر خواهد شد. قابل ذکر است که تمامی آگهی‌های موجود در این پلن مادام العمر می‌باشند و تا زمانی که آگهی خود را حذف نکنید، بر روی سایت باقی می‌ماند.
صفحه پروفایل نمایش اطلاعات تماس ثبت آگهی تعداد آگهی: 30 آگهی

پلن یاران و همراهان

100,000تومان 30 روز
اگر تعداد 5 آگهی ثبت و منتشر شده در نیازچی دارید، برای انتشار آگهی های بیشتر می‌بایست یکی از پلن‌های ثبت آگهی را خریداری نمایید. شما با خرید این پلن، یکی از یاران و همراهان نیازچی محسوب می‌شوید؛ پس می‌توانید در مدت زمان 30 روز، تعداد 50 آگهی ثبت کنید و بدون پرداخت هزینه بابت هر آگهی، تمامی آگهی‌های شما در تمامی دسته‌بندی‌ها تایید و منتشر خواهد شد. قابل ذکر است که تمامی آگهی‌های موجود در این پلن مادام العمر می‌باشند و تا زمانی که آگهی خود را حذف نکنید، بر روی سایت باقی می‌ماند.
صفحه پروفایل نمایش اطلاعات تماس ثبت آگهی تعداد آگهی: 50 آگهی

پلن خدمات و کسب و کار

125,000تومان 30 روز
شما با خرید این پلن می‌توانید در مدت زمان 30 روز، تعداد 10 آگهی در دسته‌بندی خدمات و کسب و کار ثبت کنید و بدون پرداخت هزینه بابت هر آگهی، تمامی آگهی‌های شما در این دسته‌بندی تایید و منتشر خواهد شد. بدین ترتیب، شما به جای پرداخت 250 هزار تومان بابت ثبت 10 آگهی در دسته‌بندی خدمات و کسب و کار، تنها مبلغ 125 هزار تومان معادل 50% مبلغ واقعی را می‌پردازید و به نوعی، با خرید 5 آگهی خدمات و کسب و کار، تعداد 5 آگهی خدمات و کسب و کار نیز از نیازچی هدیه می‌گیرید. قابل ذکر است که تمامی آگهی‌های موجود در این پلن مادام العمر می‌باشند و تا زمانی که آگهی خود را حذف نکنید، بر روی سایت باقی می‌ماند.
صفحه پروفایل نمایش اطلاعات تماس ثبت آگهی تعداد آگهی: 10 آگهی

پلن استخدام و کاریابی

150,000تومان 30 روز
شما با خرید این پلن می‌توانید در مدت زمان 30 روز، تعداد 10 آگهی در دسته‌بندی استخدام و کاریابی ثبت کنید و بدون پرداخت هزینه بابت هر آگهی، تمامی آگهی‌های شما در این دسته‌بندی تایید و منتشر خواهد شد. بدین ترتیب، شما به جای پرداخت 300 هزار تومان بابت ثبت 10 آگهی در دسته‌بندی استخدام و کاریابی، تنها مبلغ 150 هزار تومان معادل 50% مبلغ واقعی را می‌پردازید و به نوعی، با خرید 5 آگهی استخدام و کاریابی، تعداد 5 آگهی استخدام و کاریابی نیز از نیازچی هدیه می‌گیرید. قابل ذکر است که تمامی آگهی‌های موجود در این پلن مادام العمر می‌باشند و تا زمانی که آگهی خود را حذف نکنید، بر روی سایت باقی می‌ماند.
صفحه پروفایل نمایش اطلاعات تماس ثبت آگهی تعداد آگهی: 10 آگهی

پلن خدمات و استخدام

135,000تومان 30 روز
شما با خرید این پلن ترکیبی می‌توانید در مدت زمان 30 روز، تعداد 6 آگهی در دسته‌بندی خدمات و کسب و کار و تعداد 4 آگهی در دسته‌بندی استخدام و کاریابی ثبت کنید و بدون پرداخت هزینه بابت هر آگهی، تمامی آگهی‌های شما در این دسته‌بندی‌ها تایید و منتشر خواهد شد. بدین ترتیب، شما به جای پرداخت 270 هزار تومان بابت ثبت 10 آگهی در این دسته‌بندی‌ها، تنها مبلغ 135 هزار تومان معادل 50% مبلغ واقعی را می‌پردازید و به نوعی، با خرید 3 آگهی خدمات و کسب و کار و 2 آگهی استخدام و کاریابی، تعداد 3 آگهی خدمات و کسب و کار و 2 آگهی استخدام و کاریابی نیز از نیازچی هدیه می‌گیرید. قابل ذکر است که تمامی آگهی‌های موجود در این پلن‌ها مادام العمر می‌باشند و تا زمانی که آگهی خود را حذف نکنید، بر روی سایت باقی می‌ماند.
صفحه پروفایل نمایش اطلاعات تماس ثبت آگهی تعداد آگهی: 10 آگهی