نیازچی
نیازچی
پوشرنگ روغنی مات آلکیدی

توضیحات آگهی

پوشرنگ روغنی مات آلکیدی
کد: NPS 610
نام محصول: پوشرنگ روغنی مات آلکیدی
پوشرنگ روغنی مات آلکیدی ترکسیل براساس آخرین فرمولاسیون بدست آمده در آزمایشگاههای مجهز تحقیقات و کنترل کیفیت مجتمع کارخانجات چسب و رنگ ترکسیل و با بکارگیری مواد اولیه مرغوب و تجهیزات مدرن صنایع رنگسازی تهیه شده و بر روی سطوح داخل و خارج ساختمان نظیر آهن، گچ، چوب، سیمان، آجر و آردواز بکار برده می شود.
استانداردها:
خواص، اثرات و مزایا.
موارد کاربرد:
رنگ آمیزی روی سطوح داخل و خارج ساختمان نظیر آهن، گچ ، چوب، سیمان، آجر و آردواز و…
روش و مقدار مصرف:
سطح مورد نظر را از هرگونه آلودگی، چربی و پوسته رنگهای قدیمی تمیز نموده و تا خشک شدن کامل آن صبر نمائید. سپس زیرسازی مناسب از قبیل سنباده زدن، اعمال بتونه و رنگ آستری برروی سطح صورت پذیرد. در صورتیکه سطح شوره زده باشد، باید حتما با ا ستفاده از برس تمیز گردد. سطوح فلزی می بایستی از هرگونه رنگ زدگی و براده عاری گردد.
۱. پوشرنگ روغنی مات آلکیدی ترکسیل را با مقدار مناسب تینر رقیق نموده و بر روی سطح اعمال نمایید. میزان اختلاط تینر به پوشرنگ، بستگی به درجه حرارت محیط، سطح زیر کار و نیز وسیله رنگ آمیزی دارد ولی در شرایط نرمال رنگ آمیزی، میزان اختلاط تینر به پوشرنگ بر حسب درصد وزنی، با قلم مو %۲۰ – %۱۵، با غلتک %۱۵ – %۱۲ و با پیستوله %۲۵ – %۲۰ می باشد.
۲. اعمال پوشرنگ در دمای محیط بالای ۱۰ درجه سانتیگراد، دمای سطح ۳ درجه بالاتر از نقطه شبنم و رطوبت کمتر از ۸۰ درصد توصیه می شود.
پس از اتمام کار، دست ها، ابزار آلات رنگ آمیزی یا مواد ریخته شده بر روی زمین را با تینر شسته و خشک نمایید. در هنگام استفاده از تینر از دستـور العمل های ایمنی کارخانه سازنده پیروی نمائید.
جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با ما تماس بگیرید.
تلفن کارخانه:
۳۲۷۲۳۳۴۴ – ۰۴۴

دیدگاه خود را بنویسید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پوشرنگ روغنی مات آلکیدی”