نیازچی
نیازچی

توضیحات آگهی

مدل ها و طرح های متفاوتی از طرح و اندازه برای اجرای سنگ روی نرده سنگی وجود دارد.

شرکت سنگ مهندسی یاقوت یکی از پرتیراژ ترین تولیدکنندگان طرح های درپوش ساده و برجسته سنگ روی نرده سنگی می باشد.

طرح های پرفروش این مجموعه عبارتند از “کمان”،”رومی”،”ورساچ”،”پارادایس”،”گل و بوته”.

ابزار برجسته بسیار زیبا در دو طرف باکس کار شده روی نرده سنگی علاوه بر زیبایی بخشیدن به تراس منزل شما، بعلت رعایت استانداردهای اجرای جانپناه تراس و بالکن، دارای ایمنی بسیار قابل ملاحظه ای می باشد.

مشاوره و فروش: 09112979230

روش صحیح نصب سنگ روی نرده سنگی

شاید شما هم برای انتخاب سنگ روی نرده سنگی یا به اصطلاح عامیانه درپوش سنگی، قیمت تمام شده برایتان در اولویت باشد. اما این انتخاب یقینا نمیتواند صحیح باشد چراکه ایمنی مهمترین مسئله در اجرای جانپناه بالکن و راه پله است. به عنوان مثال شما می توانید از یک درپوش ساده 3 سانتی هم برای اجرای روی نرده ها استفاده کنید که روش نصب آن به این صورت است که با استفاده از چسب سنگ، آن را به روی نرده می چسبانند. این عمل بسیار خطرناک است. به طوری که بعد از چند ماه با کوچترین تکان و ضربه ای، درپوش از نرده جدا می شود و می تواند تبعات جبران ناپذیری داشته باشد.

اما در روش اجرا شده در تصویر موجود در گالری این آگهی (باکس روی نرده) با فقط کمی هزینه بیشتر، هم زیبایی و هم ایمنی صد در صدی تراس خود را تضمین نموده اید.

برای دریافت مشاوره، سفارش و خدمات پس از فروش محصول با شماره داخل این آگهی تماس بگیرید و لطفا بفرمایید از سایت نیازچی تماس گرفته اید.

مشاوره و فروش: 09112979230

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قیمت سنگ روی نرده سنگی + روش صحیح نصب نرده سنگی (صراحی)”