تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر، لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید.

در تمامی وبسایت های ثبت آگهی، تبلیغات و نیازمندی ها هزینه های گزاف طراحی و نگهداری سایت از طریق کاربران تامین می گردد. در برخی از این وبسایت ها کاربر در ظاهر، آگهی خود را رایگان ثبت می کند اما برای اینکه بتواند بازخورد آن را بالا ببرد می بایست هزینه زیادی پرداخت کند تا آگهی وی در صفحه اول گوگل و یا در معرض دید عموم کاربران قرار بگیرد. همچنین امکاناتی چون لینک دهی به آگهی ها در سایت های دیگر امکانپذیر نیست و یا با پرداخت هزینه های گزاف امکانپذیر می شود.

اما سیاست وبسایت نیازچی متفاوت است؛ آگهی گذار پس از ثبت نام در سایت و ورود به پروفایل خود، هنگام ثبت آگهی به صفحه پکیج ها منتقل می شود، سپس می تواند یکی از پلان های ثبت آگهی را با مبلغی اندک خریداری نماید تا در مدت زمان اعتبار منظور شده بتواند به تعداد مشخص آگهی ارسال کند اما تفاوت اینجاست که پس از ثبت آگهی، دیگر نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه اضافه نمی باشد زیرا آگهی وی، تمامی امکانات یک آگهی کامل را دارد تا هم در صفحه اول گوگل و هم در معرض تمامی کاربران در سراسر جهان قرار بگیرد و مهمتر اینکه آگهی گذار می تواند هر نوع لینکی را که مایل است در متن آگهی خود قرار دهد همچون لینک وبسایت، لینک شبکه های اجتماعی و شماره های تماس و در نتیجه پس از تایید آگهی، کاربران هنگام مشاهده آن توسط این لینک ها به صورت خودکار وارد صفحه مربوطه می شوند و دیگر نیاز نیست که لینک را در سیستم و یا گوشی خود کپی کنند؛ حتی شماره های تماس نیز داراری لینک می باشند و تنها با لمس آنها به صورت خودکار قادر به تماس با آگهی گذار خواهند بود.

البته یک پلان رایگان (پلان برونزی) نیز وجود دارد که کاربران با فعالسازی آن می توانند به صورت رایگان آگهی ارسال نمایند اما این آگهی، قابلیت درج لینک های مذکور در متن آگهی را ندارد و بیشتر به این دلیل در نیازچی قرار داده شده تا آگهی گذار بتواند با نحوه ثبت آگهی آشنا شود و میزان نمایش و بازخورد آگهی خود را مشاهده کند. با اینکه این آگهی نسبت به آگهی های پلان نقره ای و پلان طلایی بازدهی و بازخورد کمتری دارد اما یقینا آگهی گذار با اطمینان خاطر نسبت به خرید پلان های دیگر اقدام خواهد نمود؛ بدیهی است که پلان طلایی بهترین، ایده آل ترین و به صرفه ترین پلان نسبت به سایر پلان ها می باشد.

در پلان خریداری شده توسط آگهی گذار، تعدادی آگهی ویژه نیز قرار دارد. زمانی که قابلیت ویژه کردن به آگهی معمولی اختصاص می یابد، آن آگهی را ویژه می کند. تفاوت آگهی ویژه با آگهی معمولی این است که آگهی ویژه برای تمامی کاربرانی که به آن آگهی نیاز دارند، از طریق ایمیل و یا پیامک ارسال می گردد. بدین ترتیب، نمایش و بازخورد آگهی ویژه چندین برابر می شود و سریعتر در صفحه اول گوگل قرار می گیرد همچنین برچسبی با نام « ویژه » به آگهی متصل می شود تا توجه بیشتری را به خود جلب کند و بدین ترتیب، آن آگهی در جایگاه آگهی های ویژه قرار می گیرد که  از نظر بازدید و بازخورد، در جایگاه بالاتری نسبت به آگهی های معمولی قرار دارد.

روزانه تعداد زیادی آگهی در نیازچی ثبت می شود که پس از تایید، در صفحه اصلی در قسمت آگهی های داغ قرار می گیرند پس آگهی های قدیمی جای خود را به آگهی های جدید می دهند و در زیر آنها قرار می گیرند. طبعا کاربران برای یافتن آگهی های قدیمی می بایست از گزینه جستجو استفاده نمایند و یا از دسته بندی آگهی ها، آگهی مورد نظر خود را بیابند اما آگهی گذار می تواند آگهی قدیمی خود را مجددا در بالای همه آگهی ها قرار دهد تا در بخش آگهی های داغ نیز دیده شود و بدین تریتب می تواند نمایش و بازخورد آگهی خود را چندین برابر کند. برای این منظور، تنها کافیست که در صفحه پکیج ها و یا در صفحه اصلی سایت، پلان نردبان (بالابر آگهی) را خریداری نماید و در پنل کاربری خود، نردبان را به آگهی مورد نظرش اختصاص دهد. قابل ذکر است که هزینه نردبان در اغلب سایت ها چندین برابر نیازچی می باشد اما آگهی گذار در این سایت می تواند این پلان را همچون پلان های دیگر با هزینه ای اندک خریداری کند.

پس با توجه به این توضیحات، با خیالی آسوده ثبت نام نمایید و شما هم یکی از هزاران آگهی گذار ویژه نیازچی باشید تا آگهی های شما با بهترین بازدید و بازخورد در معرض دید عموم قرار بگیرند و بدین ترتیب، اقدام به خرید، فروش، معاوضه و یا اجاره اجناس خود کنید، به سادگی بهترین نیروها را استخدام نمایید و از همه مهمتر، موثرترین تبلیغات را داشته باشید و به کسب و کار خود رونق ببخشید.

image
بالا